Опорний заклад

НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"

смт Турійськ

 

Опорний заклад навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ


Директор: Ковальчук Оксана Сергіївна
Заступники: Котик Людмила Юріївна
Ковальчук Алла Веніамінівна
Луцюк Тетяна Святославівна
Панасюк Світлана Віталіївна

589 учнів
67 педагогічних працівників
26 працівників школи

ФІЛІЇ

ЗОШ І-ІІ ступенів с. Тагачин - філія опорного закладу
 навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ
76 учнів
Завідувач філією: Олексюк Микола Іванович
17 педагогічних працівників
5 працівників школи


ЗОШ І ступеня с. Ружин - філія опорного закладу
 навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ
12 учень
В.о. завідувача філією: Редькович Тетяна Іванівна
5 педагогічних працівників


ЗОШ І ступеня с. Селець - філія опорного закладу
 навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ
26 учень
В.о. завідувача філією: Коф-Огли Віра Валентинівна
6 педагогічних працівників

Адреса:    
вул. Спортивна,1
смт Турійськ 
Волинська область
44800
E-mail: 
nvk_tur@ukr.net,   tagashinn@ukr.net,   tetyanared@i.ua,   virakofogly@gmail.com. 

 

 Склад науково-методичної ради

опорного закладу
НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Турійськ

     

 Голова НМР, директор опорного закладу НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія"  смт Турійськ  -Ковальчук Оксана Сергіївна
Заступник голови НМР, заступник директора - Котик Людмила Юріївна
Заступник директора - Луцюк Тетяна Святославівна
Заступник директора -  Панасюк Світлана Віталіївна
Заступник завідувача філії в опорному закладі - Ковальчук Алла Веніамінівна
Керівник предметно-методичної комісії вчителів природничо-математичних дисциплін- Панасюк Оксана Володимирівна
Керівник предметно-методичної комісії вчителів іноземних мов - Мисюк Світлана Федорівна
Керівник предметно-методичної комісії вчителів початкових класів- Шум Оксана Василівна
Керівник предметно-методичної комісії вчителів-філологів - Павленко Ольга Йосипівна
Керівник предметно-методичної комісії вчителів фізичної культури - Бойко Ольга Миколаївна

 

До уваги батьків майбутніх першокласників!

 

НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія смт Турійськ з  продовжує в онлайн-режимі (чи будь-яким іншим зручним для Вас способом) прийом заяв та скан-копій свідоцтв про народження для зарахування дітей до 1 класу на 2020-2021 н.р. Прийом документів триватиме по 30 травня.

Наша електронна адреса: nvk_tur@ukr.net.

Після послаблення чи завершення карантинних обмежень батькам необхідно подати в заклад освіти оригінали або копії медичних довідок № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду», № 063/о "Карта профілактичних щеплень".

 

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи. Згідно з Розпорядженням Турійського селищного голови №62-Р від 05.06.2018р. “Про територію обслуговування ЗЗСО” за навчальним закладом закріплюється територія обслуговування: вулиці

8 Березня, Ватутіна, Виноградна, Вишнева, Гагаріна, Гасанова, Джерельна, Єдності, Івана Франка, Калинова, Ковельська, Козацька, Козіно, Космонавтів, Левадна, Лесі Українки, Лікарська, Луцька, Миру, Мисливська, Набережна, Надрічна, Нова, Озерна, Осіння, Паркова, Перемоги, Приозерна, Свободи, Сільськогосподарська, Солодова, Спокійна, Спортивна, провулок Спортивний, Степова, Стрілецька, Стуса, Шевченка, Шляхетна, Ю.Троця, село Задиби

а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Прогнозована кількість 1-х класів у 2020-2021н.р. - 2 класи (60 учнів)

ОПОРНИЙ ЗАКЛАД

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ-ГІМНАЗІЯ» СМТ ТУРІЙСЬК

 

НАКАЗ

 

13.03.2020                                           смт Турійськ                                                            № 28

 

Про організацію освітнього процесу в опорному закладі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Турійськ з використанням технологій дистанційного навчання на період карантину

 

Керуючись листами МОН України №1/9-154 від 11.03.2020 та листом №1/9-160 від 13.03.2020 «Шодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину», Положенням про дистанційне навчання, затвердженим наказом МОН від 25.04.2013, на підставі рішення педагогічної ради опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Турійськ  №4 від 13.03.2020,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Організувати освітній процес для учнів 1-11 класів (в тому числі і тих, хто навчається за індивідуальною формою) опорного закладу «НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія” смт Турійськ, з використанням технологій дистанційного навчання на період карантину з 13 березня до 3 квітня 2020 року (терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації).

 2. Перелік предметів, з яких здійснюватиметься навчання з використанням дистанційних технологій включає всі предмети інварітивної складової навчальних планів освітніх програм для 1-11 класів.

 3. Для взаємодії між суб'єктами дистанційного навчання у синхронному і асинхронному режимах учасники освітнього процесу можуть використовувати найбільш зручний спосіб для певної категорії учасників (класу чи індивідуально): веб-сайт школи, електронна пошта, офіційні сторінки школи в Facebook та Іnstagram, класні та батьківські групи  Viber та Mеssenger створені на час карантину.

 4. Забезпечити педагогічним працівникам свободу викладання, вільний вибір форм, методів і засобів навчання.

 5. Учителям-предметникам:

5.1. Надати інформацію про зміст навчального матеріалу та завдань для опрацювання відповідно до календарного планування на період карантину заступникам директора Котик Л.Ю., Луцюк Т.С., завідувачам філіями Олексюку М.І., Коф-Огли В.В., вчителю ЗОШ І- ступеня с. Ружин – філії опорного закладу «НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія” смт Турійськ  Редькович Т.І. до 16.03.2020 року.

5.2. Забезпечити виконання навчальних планів освітніх програм шляхом надання освітніх послуг здобувачам освіти з використанням технологій дистанційного навчання та наявних засобів.

5.3. Тримати зворотній зв’язок з учнями. Не переобтяжувати учнів кількістю домашніх завань. Консультувати учнів та батьків у телефонному режимі щодо пояснень ключових положень з тем предметів інваріантної частини навчального плану або у інший зручних спосіб.

 1. Систематизувати інформацію щодо навчального матеріалу з кожного предмету по класах і розмістити на офіційному сайті закладу завдання з предметів навчального плану, фрагменти відеоуроків з поясненням щодо опанування певної теми.

 2. При використанні веб-ресурсів навчальних дисциплін дотримуватися принципу академічної доброчесності.

 3. Рівень навчальних досягнень учнів визначати відповідно до виконаних завдань учнями з теми.

6.Заступнику директора Панасюк С.В. організувати збір оперативної інформації щодо стану здоров'я здобувачів освіти та працівників закладу (вівторок, четвер).

7.Соціальному педагогу Саюк І.Я. організувати збір оперативної інформації щодо стану здоров'я дітей пільгових категорій (щоденно).

8. Завгоспу Соловенюку О.Я., завідувачам філіями Олексюку М.І., Коф-Огли В.В., вчителю ЗОШ І- ступеня с. Ружин – філії опорного закладу «НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія” смт Турійськ  Редькович Т.І.  забезпечити чергування працівників та здійснення щоденного контролю за функціонуванням інженерних споруд, мереж, комунікацій дотриманням правил техніки безпеки, економного та раціонального використання енергоносіїв, а також необхідного температурного режиму в приміщеннях закладу.

9. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

               Директор                                                                                          О.КОВАЛЬЧУК

Новини

06.12.2019

   Доторкнутися серцем до прекрасного довелось вчителям початкових класів на семінарі в ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" на тему "НУШ - здобувач початкової мистецької освіти". Урок-казка в   2-А класі провів Ящук І.В. Майстре-клас від Федюк І.М. заполонив душу різд...

12.11.2019

1. Терміни  проведення ЗНО-2020 (наказ МОН від 11.05.2019 №635):

 1. реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 р.

 2. основна сесія з 21 травня до 16 червня 2020 р.

додаткова сесія – 25 червня до 17 липня 2020 р

2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку :ук...

07.11.2019

Із настанням осінніх канікул активізується підготовка школярів до участі у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. З цього приводу 31 жовтня  на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ відбулось чергове засідання районного семінару – п...

З 19 по 23 листопада в опорному закладі НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Турійськ проходив предметний тиждень математики.

Для п’ятикласників була проведена математична вікторина по розв’язуванню логічних задач. Шестикласники проявили неабияку спритність та винахідл...

26.04.2018

    Китайський філософ Конфуцій, що жив ще до нашої ери, сказав: «Те, що я чую, я забуваю. Те, що я бачу, я пам’ятаю. Те, що я роблю, я розумію». Український філософ, поет, педагог 18 століття Г.С.Сковорода писав: “Не вчи камінь котитися, сама природа навчила його. При...

26.03.2018

Нетрадиційно і змістовно пройшов тиждень математики в опорному закладі НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія” смт Турійськ. П’ятикласники стали активними учасниками інтелектуального конкурсу „Математика і не тільки” (вчитель Голотюк О.В.). Шестикласники розважились у матема...

     

13 грудня на базі опорного закладу НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія" смт Турійськ відбувся семінар-практикум учителів математики  «Організація роботи вчителя з математично обдарованими дітьми»
Мета роботи семінару – визначення концептуальних засад формув...

24.10.2017

    20 жовтня 2017 року, в останні дні волинської золотої осені, на Вовчаку був незабутній день. В урочище з'їхались учні старших класів з усіх шкіл нашої мальовничої Турійщини! Молоде покоління гартували: розповідями про славу УПА - голова Турійської ВО "Свободи"...

23.10.2017

     Завершився І етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, що складався з 3 етапів: теоретичного, роботи з інформаційними джерелами, практичної роботи. Учасники – учні 8-9 класів НВК та філії с. Тагачин. 
Всі завдання виконано, до ІІ етапу гот...

Please reload

Адреса

 • White Vkontakte Icon
 • White Instagram Icon

Вулиця Спортивна , 1, Турійськ, Волинська область 44801, Україна

Телефон:  

Email: nvk_tur@ukr.net

Наші контакти

Это текст. Нажмите, чтобы отредактировать и добавить что-нибудь интересное. Это легко.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now